BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Kuzgun ve Kızıl Ölüm - TççT 1000. Sayı


1 nisan 2012'de başladığımız yayın hayatında inişli ve çıkışlı çok güzel günler geçirdik. Bu süre içerisinde birlikte güldük, birlikte ağladık, ne badireler ne panda'lar atlattık, aramızdan çok kişiler geldi geçti. Bir çoğumuz kendini daha da kanıtladı ve aramızdan ayrılıp artık yayınevleri ile çalışıyor, artık bizimle olmasalar bile dostluğumuz hep devam ediyor. Elinize aldığınız çoğu kitapta onların isimleri var, yani işlerini burada okumasanız bile farkında olmadan halen takip ediyorsunuz.

Geriye bakıp düşündüğüm de TççT ilk açıldığında konuştuğumuz şey daha doğrusu hayallerimiz gerçek oldu.

Bugün itibari ile TççT tam 1000 sayı yayınlamış oluyor. Sanırım çizgi roman başlığı altında kendi içeriğini üreten amatör gruplar arasında rekor bize ait. Ortalamaya aldığınızda yılda 200 çizgi roman ediyor. 18 ay kesintisiz olarak günde 1 bazı günler 8 çizgi roman yayınladığımız bile oldu, aklımızdaki ve kalbimizde bütün hikayeleri yaptık, yalan yok açıkcası artık yapıcak seri bulmaktada zorlanıyoruz. En sevdiklerimiz zaten bitti, yenilerde telifli. Ama merak etmeyin biz elbet yapacak birşeyler buluruz.

Tabiki 1000 gibi güzel bir sayıya ulaşmışız, madem 5 yılda oldu, o zaman 1000. sayımızı 5. yıl dönümümüz de hemde etkinliğimizin yerine verelim böylece bizim için daha unutulmaz olur. diye düşündük.

Bu sefer sayımız büyük bir ustadan çok zevk alarak okuduğumuz bir eser. Her sayfası büyüleyici her sayfası özenli. Başlayınca bitmesini istemeyeceksiniz.

Bu zamana kadar aramızda olan ve 1000 sayıda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz,

Daha nice sayılarda bulaşmak üzere.

TççT ile kalın. 


Çeviri: Gruznan, Enygma, Tumo05, Topfury, Hielo, MoZ, Sargon, Animvader, Prowler, Kuban, Deadeye, Snake, Patriot, Woden, Mirakuru, Cartman, Escapisttt

Grafikerler: Glint, Nireng, Comicrazy,Vieno,Tesla, Efsahane, Hannibal, Esattr, House, Lanterna, Scorpius, Sopranos, Spike, Archan, Erming, Dentman, Mert
Redaktörler: AADHellbazer
Keyifli Okumalar...