BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Toplanma #2 (Enygma&Mezcal&Vieno)Evet size geçen Cuma daha çok DC sözü verdik ve bu sözümüzü tutuyoruz, çok çok çok uzun bir süre sonra Convergence serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Gecikmenin sebebini biraz açıklamak istiyoruz. İlk Sebebi telifinin alındığı söylentileriydi, bu sebeple bekledik. Diğer sebep ise Sonsuz Dünyalarda Kriz hikayesi tamamlanmadan Convergence yani Toplanma hikayesindeki çoğu noktanın açıkta kalacağıydı. Bizde önce Sonsuz Dünyalarda Kriz hikayesini bitirmek istedik. Aslında sonra Earth 2 hikayesini de bitirmemiz gerekiyordu, böylece bazı muallakta kalan noktaları kapatabilecektik. Ama haftada 3-4 mail ile ne oldu diye sorulduğu için mecburen öne almamız gerekti. Merak etmeyin şu an bütün Toplanma hikayesi ve yan serilerinin büyük kısmı yayına hazır durumda. Haftada 1-2 sayı olarak sizlere sunmaya başlıyoruz. Ardından Earth 2 hikayesini tamamlayacağız böylece Toplanma hikayesinde açıkta kalan nokta olmayacak.

Yayın programımızı da şu şekilde belirteyim. Salı günleri Gururla Sunar Sayılarımız yayınlanacak, Perşembe günleri Toplanma, Pazar Günleri de duruma göre Marvel yada Eski serilerimizden bitirmek istediğimiz bir tanesini yayınlayacağız, geri kalan günlerde ise farklı seriler yayınlanacak. Yani haftada 3 gün yayınımız olmayacak, bazı haftalar 3, bazı haftalar 5, bazı haftalar 7 günlük yayınlarımız olacak. Hergün TççT'yi kontrol etmeyi unutmayın.

Bir hatırlatma daha yapayım bazı sayılar telifi alındığı söylendiği zaman yayından kalkıyor ve mail ile isteyen kimseye de vermiyoruz, bu sebeple sayıları yayınlandığı gün indirmenizi tavsiye ederiz. Sonra üzülmeyin.

Toplanma hikayesi ile aramıza yeni katılan Mezcal arkadaşımıza da hoş geldin diyoruz. Kendisinin birikmiş bolca işi var, onları da zamanla sizlere sunacağız.

Herkese Keyifli okumalar.

Çeviri: Enygma
Balonlama: Mezcal
Kapak: Vieno
Redaktör: AAD