BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Kimlik Bunalımı 01 (Enygma & Comicrazy)


Buğün Suicide Squad: Gerçek Kötüler (ki Türkçe çevirisini yapan arkadaş Laf a Lympics çizgi filmi ile büyümüş diye tahmin ediyorum, oradaki 3 takımdan birinin ismi Gerçek Kötüler idi) filminin gösteriminin yapıldığı gün, doğal olarak da bizim geleneksel olarak film öncesi etkinliğimizin olması gerekiyordu.

Ancak film öncesinde yayınlanmış dijital bir sayı bulamadık, hemde Suicide Squad ve filmdeki karakterlerin tamamına yakınının telifi JBC yayıncılık tarafından alındığından herhangi bir serisini de yapamazdık.

Bizde onun yerine hem programımızda olan hemde en iyi DC öykülerinden biri olan Identity Crisis yani Kimlik Bunalımı hikayesini yayınlamak istedik, böylecede DCEU filmi öncesi bir etkinlik yapmış oluruz dedik. Tabi bunun öncesinde COİE hikayesini tamamlamamız gerektiği içinde ancak bu tarihte yayınlayabildik.

Gün boyu sürecek bu etkinliğimiz ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. yayın saati olarak da gayet random bir saat yaptık, yani belli bir düzene göre giremek yerine sürekli kontrol edin.

Ama size bir söz veriyorum, filme gitmeden önce bütün hikayeyi okuyacaksınız.

Sonsuz Dünyalarda Kriz sona erdi, ancak yeni bir kriz daha başlıyor.

DC Comics'in yeni büyük olayına hoş geldiniz.


Yayınlanan bütün sayılar ve okuma sırası için Gururla sunar başlığına göz atabilirsiniz.