BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Karar Kesinleşti: Flash, Supergirl'e Geliyor!
Geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan bir söylenti, söylenti olmayı aştı ve gerçek oluyor. Bu yılın ilerleyen aylarında Grant Gustin'in canlandıracağı Flash, Supergirl dizisine gelecek!

Henüz bölümde neler olacağıyla ilgili bir cevap yok ancak CBS'in bugünkü açıklamasına göre bölümün yayın tarihi 28 Mart 2016.

Hem Flash'ın hem de Supergirl'ün yapımcıları olan Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg şöyle diyor:

"Supergirl'ü yapmaya başladığımız günden beri yapmayı hayal ettiğimiz şeyi duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Bunun için öncelikle onca iş yükünün arasında bizi ziyarete gelen Grant Gustin'e, sonra da CBS, CW, Warner Bros ve DC'de bunun için çalışan herkese çok teşekkür ederiz. Ve son olarak da bunun gerçekleşmesi için bizi soru yağmurlarına tutan fanlarımıza ve gazetecilere teşekkür ederiz. Umuyoruz ki herkesin hevesine ve desteğine değecek bir bölüm olacak."

Tabii, bu olayın olmasında fanların gerçekten büyük etkisi var. Şu eğlencelik fotoğraflar piyasaya düştüğünden beri bunu bekleyenlerin sayısı hayli artmıştı:
The Flash'ın 2. sezonundaki paralel evrenlere yolculuk temasıyla hikaye kurtarılabilir gibi gözüküyor.

Peki, siz ne düşünüyorsunuz, uçurun-koşturun yorumlarınızı!