BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

İddialara göre Thor Ragnarok'da ölecek kişi belli oldu! [SPOILER]

''Ragnarok'' kelimesinin Norse mitolojisinde anlamı ''evrenin sonu'' demek zaten. Bu filmde ölümlerin olması oldukça normal hele bir de filmin baş kötüsü Hela ise. Hela kim mi? 

Hela, Asgard'lı Ölüm Tanrıçası ve Hel'in Hükümdarı bi ablamız. Iron Man serisindeki kötülere benzemez yani. Daha Marvel'dan herhangi bir onay gelmese de çok büyük iddialara göre, hatta 
Bruce Banner/Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo bile Cate Blanchett'ı bu rol için çok istediğini söylemişti. Küçük bir hatırlatma, Cate Blanchett Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisinde Galadriel'i canlandıran oyuncudur.Gelelim haberimizin asıl konusuna... Daha önce Thor Ragnarok'da Hulk'un nasıl giriş yapacağının haberini sizlerle paylaşmıştık. SPOILER uyarısını tekrar ediyorum, istemeyen varsa yavaştan yana kaykılsın.

İddialara göre Hela, Thor'un yakın arkadaşı Heimdall'ı Thor'un gözleri önünde öldürecek.Bunun sinyali Avengers Age of Ultron'da Scarlet Witch, Thor'a büyü yapınca verilmişti. Thor gördüğü rüyada Asgarddaydı ve Heimdall tarafından karşılanmıştı. Siz en iyisi kendiniz izleyin.Evet Hela, Heimdall'ı öldürecek fakat bu onu son görüşümüz olmayacak. Filmin sonundaki final savaşında Hela'nın başında olduğu ölüler ordusunda da yer alacak ve Thor'a karşı savaşacak.Başrollerinde Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo ve kesin olmasa da 
Cate Blanchett'ın yer alacağı Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017'de sinemalarda!