BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Civil War'da kimin öleceği belli oldu! [SPOILER]

Geçtiğimiz gün 50. kez düzenlenen Super Bowl sırasında Captain America Civil War'dan ilk TV Spot yayınlanmıştı. Herhangi bir Spider-Man görüntüsü olmamasına karşın, Marvel, hayranları ciddi anlamda heyecanlandıracak anlar paylaştı. Bucky'nin Tony Stark'ın yüzünün dibinde silahı ateşlemesi hâlâ gözümün önünde olan anlardan biri. 
Siz en iyisi önce yayınlanan TV Spot'ı izleyip bi havaya girin;

Baştan uyarıyorum, spoiler istemeyen okumaya devam etmesin sonra aramız bozulmasın :)
Çekimler başladığından beri etrafta kim ölecek kim kalacak gibi dedikodular dolanıp duruyor, Marvel'a çok yakın bir kaynaktan gelen bilgiye göre Civil War'da bir çok ölüm sahnesi olacak. Daha önceden Peggy Carter'ın ölümü ve T'Challa'nın babasının ölümü onaylanmıştı. Bu film Avengers Infinity War'dan önceki en büyük film. Thor ve Hulk dışında bütün ekip burada ve hikayenin nasıl bir yol izleyeceği belli olacak.
Civil War yönetmenleri Anthony&Joe Russo aynı zamanda Avengers Infinity War Part 1 ve 2'yi de yönetecek. Yönetmenler daha önce çoğu kişi tarafından ''en iyi solo Marvel filmi'' denilen Captain America: The Winter Soldier'ı yönetmişti.
Öğrenilen sahnelerden birinde Steve Rogers, Avengers takımıyla beraber başka bir gün savaşmak için ortadan kayboluyor. Bir diğeri ise Crossbones, filmin sonlarında Steve Rogers'ı öldürüyor.
Eğer bu haber doğruysa Steve Rogers'ın sonu çizgi roman ile aynı olacak. Hikayede, Cap yaptıklarının farkına varır ve teslim olur. Hapishaneye yerleştirilir, daha sonra mahkemeden çıkarken Crossbones tarafından sniper ile vurulur.
Falcon ve Winter Soldier ateş eden kişinin peşine düşerler ve Crossbones'u yakalarlar. Bucky, neredeyse bütün hayatını beraber geçirdiği Steve'in ölümünün verdiği öfkeyle Crossbones'u neredeyse ölene kadar döver. Crossbones hapishaneye gönderilir fakat Steve Rogers'ın süper kahraman arkadaşları Crossbones'la yüzleşmek ister. Wolverine, Doctor Strange ve hatta kanun yanlısı Daredevil bile Crossbones'u sorgulamak için gizlice hapishaneye girer. Ama Crossbones yaptıklarının hepsini inkar eder, Steve Rogers'ı vurduğunu kabul etmez.
Tony Stark, Professor X'den Crossbones'un zihnine girmesini ister fakat Professor, Crossbones'un hafızasında boşluklar olduğunu öğrenir. Steve Rogers'ı kimin öldürdüğünü biz bilsek de kahramanlarımız öğrenemez.
Kaynak: geek.com