Bir TÇÇT Projesi: Çizgi Kafe Huzurlarınızda!Herkese Merhabalar!

Aslında bu, sıfırdan bir proje değildi. Uzun zamandır planladığımız ve sonunda hayata geçirebildiğimiz bir düzenleme sadece. Uzatmayalım, soru-cevap şeklinde gidelim.

Soru: Çizgi Kafe nedir?

Cevap: Çizgi Kafe bir çizgi roman haber, inceleme, makale, röportaj sitesidir. 

Soru: İçindeki yazılar neler?

Cevap: Çizgi Kafe'de şu anda bulunan bütün yazılar, incelemeler, makaleler, röportajlar, TÇÇT ve GençTÇÇT sitelerindeki yazılardır aslında. Hem çizgi roman yayını ve yazı işleri birlikte ortalığı çok karıştırdığı için hem de aklımızda çok fazla proje olduğu için TÇÇT'deki bütün yazı sistemini başka bir site üzerine taşımaya karar verdik. Bu sayede okumanızı istediğimiz birçok yazıyı daha rahat ve kategorilenmiş şekilde okuyabileceksiniz. Eminiz ki okumadığınız birçok hazine yazıyı da böyle ön plana çıkarmış olduk.

Soru: TÇÇT ne olacak? 

Cevap: Hiçbir şey olmayacak. Kaldığı yerden çizgi roman yayınına devam edecek ve kendine has konseptlerini sürdürecek, hiç meraklanmayın ;)

Soru: Peki, ne olacak bu sitede başka, sadece TÇÇT'nin yazılarını artık burada mı yayınlayacaksınız?

Cevap: Birçok yeni konsept sizi bekliyor olacak. 

İlk işlerimizden birisi dizilerdeki çizgi roman göndermelerini tamamen çıkarmak olacak. Flash yazıları ile buna başlamıştık ve aldığımız tepkilerden de doğru yolda olduğumuzu gördük, bu yüzden yayınlanan tüm çizgi roman dizilerini bir çizgi roman hayranı merceğiyle ince ince incelemeye hazır olun

İddialıyız, görebileceğiniz en sağlam okuma listeleri yolda. Yeni Okurlar-Geleneksel Sıra-Türkçe İsteyenler şeklinde her seferinde 3 ayrı gruba da hitap eden oldukça geniş ve takibi kolay listelerimiz gelecek. İlk sırada: Batman!

Ciddi miktarda çizgi roman araştırması ve üst düzey makaleler okuyacağınızı gururla duyururuz!

Güncel haberler konusunda ise bizde kalın ;)

Marvel Sinematik ve DC Sinema ekranı konusunda kapsamlı rehberlerimiz ve incelemelerimiz yolda!

Neyse, bunları sözle anlatmaya gerek yok, gelin birlikte açılışı kutlayalım:

http://www.cizgikafe.com/Share on Google Plus