Wolverine'ın Ölümü 26: Death Of Wolverine 04 (TopFury&Gruznan&Tesla&AAD) (Final)



Ve 26 sayılık bir destanın daha sonuna geldik. Wolverine'nin ölümü serisi TççT olarak en hızlı yayına hazırladığımız ama bir türlü yayınlama fırsatı bulamadığımız bir seri olarak TççT tarihine geçti. Sebebini kısaca açıklayayım.

TççT olarak büyük serilerde etkinlik yaparız böylece herkes belirlenen süre içerisinde sayılarını teslim eder ve serilerimiz hızlıca biter. 21 aralık 2014 tarihinde Death Of Wolverine aktivitesine başladık şubat ayında toplam 23 sayı yayına hazırdı ve son 3 sayıyının tamamlanmasını bekliyorduk. Nisan da 3. yıl etkinliğimiz başlayacağından bizde sayıları yarıda kesmeyelim etkinlik bitince Mayıs da Wolverine'ye başlayalım dedik. Ancak Secret Wars ile ilgili okadar büyük karmaşa oluştu ki herkes sorular sormaya başladı, Avengers ve New Avengers serilerinde güncel gitmemiz için rica eden mailler yağdı, bizde 2. sayı da yayını kesip elimizde Secret Wars ile ilgili ne varsa yayınladıktan sonra Eylül ayında ortalarında Wolverine'nin ölümüne devam ettik. Bu seferde sayıların yaklaşık 6 ayda tamamlanacak olması genel kesimin sabırsızlığını arttırdı ve bize bildiğin mail yağmurları başladı. Zaten anket sonuçlarında da Secret Wars'ın ardından en çok beklenen 2. seriydi.

Bizde sizi kırmayıp bütün sayıları peş peşe yayınlamaya karar verdik. Özetle siz yayın planını nasıl istediyseniz bizde ona göre yaptık.

Bizimle olup bize destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

Sonraki etkinliklerimizde buluşmak üzere.

Wolverine'nin Ölümü Etkinliği:

Çevirmenler: Enygma&TopFury&Hielo&Kuban
Balonlamacılar: Glint&Gruznan&ComiCrazy&Spike&Tesla
Grafik Uygulama&Kapak: Tesla
Redaktörler: AAD&Hellbazer



Wolverine'in Ölümü 01: Wolverine V5 #05 (Kuban&Comicrazy&Tesla&AAD)
Wolverine'in Ölümü 02: Wolverine V5 #06 (Kuban&Comicrazy&Tesla&AAD)
Wolverine'in Ölümü 03: Wolverine V5 #07 (Kuban&Comicrazy&Tesla&AAD)
Wolverine'in Ölümü 04: Wolverine V5 #08 (Kuban&Comicrazy&Tesla&AAD)
Wolverine'in Ölümü 05: Wolverine V5 #09 (Kuban&Comicrazy&Tesla&AAD)



Wolverine'ın Ölümü 26: Death Of Wolverine #04 (TopFury&Gruznan&Tesla&AAD)

İyi Seyirler...

Share on Google Plus