BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

TççT Yeni Grafikerlerini Arıyor

TÇÇT Grupları olarak balonlama yapacak arkadaşlara kapımızı açtık!

Çok ağır şartlarımız yok..: Her ne kadar akıl yaşta değil başta olsa da, geçmiş deneyimlerimizden ötürü liseyi bitirmiş ve ekip muhabbetlerine katılabilecek, ekip ruhunu yansıtabilecek arkadaşlara aramıza hoş geldiniz diyoruz. Unutmadan genelde sorulan ne kadar para veriyorsunuz ya da benzeri sorular için buranın gönüllülük esasına dayalı bir ekip olduğunu belirtmek isteriz. :)

Balonlama yapmak isteyen arkadaşlar önceden yaptıkları bir sayı varsa yollayabilirler yoksa 3 sayfalık deneme sayısı aşağıda. Dikkat ettiğimiz kriterler font seçimi (evet fontları kendiniz seçeceksiniz yani mesaj atıp font istemeyin) balon yerleştirmesi, bold ve italik kullanımı ve grafiklerin yapımıdır. Özetle her şey anahtar teslimi olacak :) 

Deneme Sayısı: http://www.mediafire.com/download/4bgru3nyr2eon6n/Deneme_Say%C4%B1s%C4%B1.rarNot: 1 hafta içinde tamamlanmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Unutmayın, ekip demek bir kişinin seçtiği sayıları yapmak ve size istemediklerinizi zorla dayatmak değildir, ya da sadece kendi sayılarımı yaparım gerisi beni ilgilendirmez hiç değildir. Deneme sürecindeki 2 serisini bitiren herkes istediği sayıyı yapabilir. Ekip olmak demek beraber sevdiğiniz işi yapmak demektir, bu nedenle 3,5 yıldır sizinleyiz ve büyük bir aile olduk.

Gelin siz de TççT ailesine katılın, hayallerimiz düşüncede kalmasın, el birliği ile gerçeğe dönüştürelim.

Not: Son başvurularda gözlemlediğimiz bazı kötü niyetli kişiler başvuru başlıkların altına sanki başvurup katılmışlar gibi izlenim sergilemek için mesaj atıyorlar. Bu nedenle artık başvuru başlıklarımızın altına atılan mesajları yayınlamıyoruz.