BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

TÇÇT Tartışıyor!
Sevgili TÇÇT takipçileri, 

Sizlerle oldukça uzun bir zaman geçirdik, bu süre içerisinde de yeni şeyler denemeye devam ettik. Farklı fikirler uyguladık, kimisi kalıcı oldu, kimisi bir müddet denendikten sonra ortadan kalktı, kimisi askıya alındı, kimisi de bizi tanımlayan şeylerden oldu. Bütün bu süre boyunca her zaman hedeflediğimiz şey, takipçilerimizin de aktif olarak yer alabileceği bir platform oluşturmaktı. Kolları bir kez daha sıvadık.

Bildiğiniz gibi TÇÇT internet üzerinden bir araya gelerek kurulmuş bir ekip. Hepimiz dünyanın farklı farklı yerlerindeyiz. Tabi fırsat buldukça bir araya gelsek de bütün ekip bağımız mail grubumuz üzerindedir. Zaten bu yüzden ekibe alım ilanlarında her şeyden önce "maillere katılma zorunluluğu" maddesi üzerinde duruyoruz. İşte TÇÇT Tartışıyor serisi de bu maillerin bir sonucu. 

Nedir TÇÇT Tartışıyor?

Ekip olarak belli aralıklarla seçtiğimiz bazı konuları kendi içimizde bir tartışma formatına açıyoruz, ekip içinde bu konuyu tartışıp masaya yatırıyoruz ve sonunda da burada yayınlıyoruz. Burada yayınlandıktan sonra da siz takipçilerimizin de tartışmaya katılmasını isteyeceğiz. Böylece birlikte yeni bir format yaratmış olacağız.

Neleri Tartışacağız?

Çizgi roman dünyasını ilgilendiren her şeyi! Milo Manara'nın Spider-Woman kapağı tartışma mı yarattı? TÇÇT tartışıyor! Yeni Batman Jim Gordon mu? TÇÇT tartışıyor! X-Men Apocalypse nasıl bir film olmalı? TÇÇT Tartışıyor!

Bunun yanı sıra, tamamladığımız serilerden sonra seride çalışan ekip üyeleri de genel anlamıyla serileri değerlendirecekler ve bu tartışmaları da tıpkı serinin bir parçasıymış gibi seri sayfalarına ekleyeceğiz. Böylece seriyi okumayı bitirdikten sonra tartışmaya katılabileceksiniz!

Kafalar karışmasın tabi, çok yakında ilk bölümüyle sizlerle olacak!