BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Fox Da Durur Mu? Yapıştırmış Fragmanı

2016’nın çizgi roman uyarlaması filmlerle dolu olacağını zaten biliyorduk. Biz heyecanla o filmleri beklerken tarihler yaklaşmaya başladı. Ve 2016’ya girmemize 1 ay kala fragman bombardımanı başladı. Önce Civil War fragmanı geldi. Herkes bunun heyecanını yaşarken hemen peşine W.B. karşı atak olarak 50 saniyelik teaser paylaştı. Bu teaser heyecanı doruklara çıkarttı, üstelik bu teaserla birlite bir de aynı hafta içinde bir fragman müjdelendi. O fragman da geldi. Herkes aylık heyecan dozunu alıp, işinin başına dönmeye çalıştığında Fox devreye girdi ve aylık heyecan dozumuzu  aşmamıza neden oldu. İşte o dozu aştıran son fragman; X-Men:Apocalypse.
Şimdi genelde kişisel görüşlerimi haber yazılarında olabildiğince nötr tutmaya çalışıyorum. Ama bu sefer bir istisna yapacağım. Koyu bir X-Men hayranı olmama rağmen bu film beni en az heyecanlandıran filmdi diyebilirim. Hatta sadece 2016 içinde değil önümüzde çekileceği kesin olan tüm filmler arasında da en az heyacanlandığım buydu. İçimde olan heyecan kırıntılarını Comic-con’dan sızan fragmanla birlikte kaybetmiştim. Ama bu fragmanla birlikte içime hafif bir umut doğdu. Hala Apocalypse’nin cosplay seviyesinde görülmesinden rahatsız olsam da fragmanın gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. En azından beni heyecanlandırmaya yetti. Siz ne diyorsunuz?