BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Marc Guggenheim, Constantine'in Arrow Ziyareti Hakkında Konuştu


Constantine yayınlandığı zaman birçoğumuz hevesle izlemeye başladık. Her ne kadar istenen popülerliğe ulaşamasa da özellikle çizgi roman okurları tarafından en azından şans verilebilecek bir dizi olmuştu. Dolayısıyla iptal edilmesiyle içimizde bir burukluk bıraktı. Diziden geriye aklımızda en çok yer eden şey Matt Ryan'ın Constantine'iydi. Arrow'un 4. sezonunda karakteri yeniden görebilecek olmak şüphesiz herkesi heyecanlandırdı.

Arrow dizisinin yaratıcılarından Marc Guggenheim, karakterin dizide nasıl duracağını superherohype sitesine anlatmış.

"Dizide Constantine'i gördüğünüz zaman, açıkçası sanki bir Constantine/Arrow ortak bölümü izliyor gibi hissedeceksiniz ve bu çok heyecan verici...Matt Ryan'ın hayat verdiği Constantine'i küçük ekranda bir saat bile olsa daha fazla gösterebilecek olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Sanırım onun karakterinin bizim evrenimize ne kadar iyi oturduğuna hemfikir olacaksınız. Zorlama bir şey olmayacak, olması gereken buymuş gibi hissedeceksiniz. Sette Stephen'ın (Oliver Queen) Matt ile olan ilişkisi o kadar doğaldı ki sanki yıllardır birlikte çalışıyorlarmış gibiydiler. Bence insanlar bölümü gerçekten çok sevecekler. Bölümün yönetmeni John Badham, güzel bir tesadüf eseri Constantine'in de bir bölümünü yönetmişti. Yani her şey usulünce ve yerli yerinde. İzleyicilerin bölümü görmeleri için sabırsızlanıyorum. Eğer Constantine'i sadece fragmanlarda bile görerek çıldırıyorsanız, asıl onunla dopdolu olan bir bölümü izlemeye hazır olun."

Birçoğumuz için bekleneni veremeyen 3. sezondan sonra önümüzdeki sezonu iple çektiren şeylerden birisi Constantine oldu. Peki, siz ne diyorsunuz? Artık süper güçlerin ve olağanüstü şeylerin tanımlanmaya başlandığı Arrow'da Constantine'i görmek sizi de heyecanlandırıyor mu?