BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

DC'den Booster Gold/Blue Beetle Filmi Geliyor!

Konuyu uzatmaya gerek yok. Çizgi romanlarla haşır neşir olan birçoğumuz Blue Beetle ve Booster Gold'un kankalıklarına aşinadır. Hem dizi hem de film evreninde sadece birkaç kez isimlerini duymuş olsak da film projeleri ilk defa gündeme geliyor. 

Tracking-board sitesinin haberine ve araştırmasına göre filmin arkasındaki isim hepimizin artık Flash, Arrow ve Supergirl'den aşina olduğumuz Greg Berlanti. Filmin diğer yapımcısı da yine DC dizilerinin yapımcılarından Sarah Schecter. 

Filmle ilgili en ilginç bilgilerden birisi, filmin genel DC film evreni havasından farklı olacak olması. Zaten Booster ve Beetle'ın geyik karakterleri de karanlık bir filme kesinlikle müsaade etmez sonuçta. 21 Jump Street, Lethal Weapon, Rush Hour gibi iki kafadar polis hikayelerine aşinayız. Bu film kanka polis türünü süper kahraman janrına taşımayı hedefliyor. Dolayısıyla Man of Steel, Dawn of Justice karanlığını hiç beklemeyelim.

Filmin yönetmenliğini yapacak kişi Greg Berlanti olacak. Ancak daha da ilginç olanı, filmin senaristi olarak Zak Penn'in seçilmesi. Neden ilginç? Zak Penn şu sıralar Marvel'dan ayrılmak üzere ve kendisi daha önce X-Men 2, X-Men The Last Stand, The Incredible Hulk filmlerinin senaryolarını yazmasının yanı sıra Avengers filminin hikaye kısmını oluşturan kişiydi.

DC sinematik evrenine de dahil edilecek film hakkında siz ne düşünüyorsunuz?