BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Thor Ragnarok Yaklaşırken Bölüm 4: Norn A.K.A Age of Ultrondan Çıkarılan Bir Sahne

Hatırlarsanız Age of Ultron da fragmanda olup filmden olmayan bir sahne mevcut. İşte bu sahne.Efendim üstünde çıkardığı şeyin  yeşil bir cübbe olduğunu tahmin edebilirsiniz.


Ultron Çağı filminde Scarlet Witch'in aklını ele geçirmesi ile Thor, Asgard'ı görmüştü, sonraki sahnede de rüyada bir şeyler gördüğünü söyleyip cevapları öğrenmeliyim diye çıkıyordu yola. Çıkarılan sahne de cevapları öğrenmeye çalıştığı sahneydi. IMDB dede ismi Asgardlı Tanrı olarak geçer.

İskandinav Mitolojisinde Norn: kaderin üç tanrıçası vardır. Bunlar isim olarak Urd (geçmiş), Verdandi (şimdiki) ve Skuld (gelecek) olarak isimlendirilmiştir.

Thor'un mağarada gördüğün hanım efendi de bunlardan biri muhtemelen de Skuld'dur, yada sahne kesilmeseydi üçü birdendir şu an bilemiyoruz, artık Blu-Ray ekstrasına bakıp öğreniriz. Özetle Thor'a cevapları verebilecek tek kişi onlar oluyor.

Kendileri Ragnarok çizgi romanında en kilit rollere sahiplerdir. Keşke sahne kesilmeseymiş, gerçektende çok güzel bir bağlantı olurmuş.


Bu arada aranızda daha Thor: Ragnarok çizgi romanı'nı okumayanlar varsa buraya buyursunlar.