BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

33 - Felaket - Ultimatelerin Son Direnişi 05 - (Enygma&Comicrazy&Tesla) (Final)


Çeviri: Enygma
Balonlama: ComiCrazy
Redaksiyon: AAD & Hellbazer
ve 4. dönem Gururla Sunar etkinliğimizin sonuna geldik.

Bu seferki etkinliğimiz program sıkışıklığı yüzünden ertelendikçe ertelendi. İlk başta ekim 2014 de başlayalım dedik, ilk 8 sayıyı bitirdik, ancak diğer sayıların yoğunluğu yüzünden yılbaşı etkinliği olarak saat başı 1 sayı verelim dedik. Bu seferde takipcilerimize duyurmadığımız bir seri hediye etmenin daha mantıklı olacağını düşünerek yılbaşına Thor: Ragnarog'u yayınladık. Bundan sonrada Haziran 2015'e kadarda programda yer edinemedi. Neyse bitirdik seriyi bunada şükür :D


4. Dönem Gururla Sunar'ı seçerken hep yapmak istediğimiz Marvel yada DC evreninde geçen bir kötünün doğuşundan itibaren en önemli olaylarını anlatan hikaye çizgisini yapmaya karar verdik. Bunun içinde en uygunu Ultimate evreninin en büyük kötüsüydü. Buradan süprizbozan (A.K.A. Spoiler) vermiycem, şunun altını çizelim kötünün doğuşu dediğimiz ilk kez kötü olduğu seriden bahsediyoruz. Açıkçası bizim için çok güzel ve arşivlik bir seri oldu. Umarım sizde bizim kadar keyif almışsınızdır.

Buradan birkaç soruya cevap vermek istiyorum. Neden 2 aydır sadece Gururla Sunar yayınladığımızı sorulup duruyor. Bu sene hem iş yoğunluğu hemde özel hayat vs. gibi şeylerde eklenince 3 ay tatile çıkalım dedik, böylece hem Gizli Savaşlar hikayesine tam teşekküllü girilsin hemde stokta bekleyen bu seriyi de eritelim diye yaz boyu yayınladık. Tabi bize yapılan eleştirinin dozu kaçtıkça kaçtı (bu dozu kaçıran 1 uyanık var sadece, sürekli farklı isimler ile mesaj atınca kalabalık gibi gösterdiğini sanıyor), yani yaz boyu sitede hiçbir şey paylaşmasak daha mı iyiydi?

Lütfen bizi sürekli Marvel yayınlıyorsunuz DC niye yok gibi mesajlar ile meşgul etmeyin, DC serilerimiz var, internetteki en geniş DC Arşivlerinden biride bizim sitemiz, planlarda olan ve hazırda olanlarda var bunlar zamanı gelince yayınlanır, ama ekibimizin geneli Marvel seviyor, o nedenle Gizli Savaşlar öncesi yayınlamak istediğimiz serileri yayınladık. Bizi sevdiğimiz serileri yaptığımız için eleştirmeyin lütfen, çünkü burası yayın evi değil, zaten yayın evleri de kendi sevdiklerini yayınlıyorlar, gidip onlara mesaj atıp DC'ye ağırlık verip demeniz daha faydalı olur. Sonuçta siz bizim için zevklerinizden vazgeçmiyorsunuz değil mi? Ozaman bizde sevdiklerimizi yapmamızda ne sakınca var? Konuyu fazla uzatmıycam. Hemen diğer sorulara geçeyim.

Soru: Artifacts serisinin final sayısı ne zaman yayınlanacak.

Cevap: Sayı yayına hazır, haftaya sizlerle olacak.

Soru: Omac 5 ve 6 nezaman yayınacak?

Cevap: Sayılar yayına hazır, eylül, ekim gibi yayınlıyacağız.

Soru: Strain serisi ne zaman yayınlanacak?

Cevap: Sayılar yayına hazır, haftaya yayınlamaya başlıycaz.

Soru: Manhattan Projesi nezaman yayınlanacak?

Cevap: 16. sayı dışında yayına hazır sayı yok, çalışmalara ancak ekimde başlarız, ondan sonraki bir tarih olabilir.

Soru: Shiled serisi nezaman tamamlanacak?

Cevap: Bunun cevabını ancak Hickman bilir, şu an güncel olarak gidiyoruz, yani çevrilmemiş sayısı yok.

Soru: Convergence ne zaman devam edecek?

Cevap: Sayılar yayına hazır, eylül, ekim gibi yayınlarız diye tahmin ediyorum.

Soru: Wolverine'nin Ölümü ne zaman yayınlanacak?

Cevap: Sayılar yayına hazır, ekim, kasım gibi yayınlıyacağız.

Soru: Gizli Savaşlar ne zaman başlayacak?

Cevap: Bundan sonra yayınlanacak ilk seri Gizli Savaşlar.

Soru: Gizli Savaşlarda hangi serileri çevireceksiniz?

Cevap: Gizli Savaşlar ile ilgili planımız biraz farklı, şu an için hızlıca ana seriyi ve paralelinde Ultimate End'i bitirip sonrada diğer sayıları yapmak. Yani öncelikli olarak ana seri ve Ultimate End bitecek uzatmadan.

Soru: Falanca sayı elinizde varsa bana mail atın.

Cevap: Bu tip mesaj atanları banlıyoruz, maillerede cevap yazmıyoruz, lütfen bu tip mesajlar atmayın.

Görüldüğü gibi sorular hep seriler üzerine bize hal hatır soran hiç yok :D

Biraz da 5. Dönem Gururla Sunar dan bahsetmek istiyorum. Arkadaşlar henüz seriyi bile belirlemedik, ancak Eylül sonunda ekipcek yapacağımız yemekte seriyi belirleriz, ondan sonrada size duyururuz, şu an için tatildeyiz, tatilimiz bitsin her şey netleşir :D

Bu güzel seride bizler ile olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz, umarım tatilinizin birazcık daha güzel geçmesini sağlayabilmişizdir.

5. Dönem Gururla Sunarda görüşmek üzere TççT ile kalın.

İmza: Tççt Ailesi