BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

TÇÇT'den DUYURU!
Son günlerde ardı arkası kesilmeyen ve belli ki bizden yaraları olan ufak çocuklar tarafından saldırı üstü saldırı yaşıyoruz. Aslında bunlar 2-3 kişiden fazlası değiller, genelde pire için yorgan yakmayız. 

Defalarca sizlere hediye mahiyetinde her gün 1 sayı vermeye başladık diye mesaj attık, hevesimizi kaçırmayın diye rica ettik, ama mailler ile ''Bunu yapacak mısınız biz yapalım'' demeler "Evet diyorsanız cevap vermenize gerek yok." gibi zekice mesajlar, bizim duyurduğumuz serilere atlamalar vs. derken, blog mesajlarında egosu yüksek çeviri gruplarının mesajları olduğu anlaşılır mesajlar gelmeye başladı. Mesajlar o dereceydiki yine ricada bulunduk lütfen dedik, sonunda faceden de abuk subuk mesajlar da gelince artık yeter dedik. Ve yaz boyu için planladığımız 2 büyük event için hevesimiz sonunda öldü. Halbuki ne güzel planlar yapmıştık Convergence'de 37 sayı yayına hazırdı, Gururla Sunar'ı Temmuz ortasına kadar bitirip Secret Wars'a başlayacaktık böylece akıllarda soru işareti kalmadan rahatça Secret Wars okunabilecekti. Wolverine'nin Ölümü için 29 sayı, Flash'lar yayına hazır şekilde beklerken bu kadar da olmaz diyerek günlük 1 sayı verme projemizi bırakıp, ekibi belirsiz bir süre için askıya alıyoruz.

Ne zaman başlarız hiçbir fikrimiz yok ama bugüne kadar gösterdiğiniz destekler için teşekkür ediyoruz.