BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

TÇÇT YENİ GRAFİKERLERİNİ ARIYOR
3. Yılımızı girdiğimizde bir alım daha yapıyoruz. Bu sene 2 büyük yayın evide 2 devasa Event yayınlıyor. Convergence ve Secret Wars. Şu an için Convergence çevirilerimiz bile 20. sayıya dayandı, secret wars ise yeni başlıyor. Sayıların daha hızlı yetişmesi için yeni arkadaşlara ihtiyaç duyuyoruz.

Şartlarımız belli ekibimizde devamlılığı sağlamak amacı ile Üniversite sınav sitresini atlatmış 19 yaş üstü olan çizgi roman hayranı balonlamacı arkadaşlar arıyoruz. Eğer liseyi bitirmediyseniz ve Üniversiteye girmek için hazırlanıyorsanız mesaj atmayın. Çünkü başlayacağınız seri ile takipcilerinizden sorumlu olursunuz. Bir heves başlar bırakırsanız bizi değil takipcilerinizi bırakmış olursunuz. Ve lütfen sırf balonlama öğreneyim diyede mesaj atmayın, çünkü bu başvuru mesajıdır. Balonlama öğrenmek isteyenler herzaman mesaj atabilirler ama katılım sırasında atıldığında biz gerçekten ekibe katılmak isteyenler ile ilgilenemiyoruz.

Önce aşağıdaki 4 sayfalık deneme sayımızı indirin ve mutlaka aşağıdaki mesajı okuyarak ona uygun şekilde başvuru yaparsanız 2-3 gün içerisinde ekibe katılımız sağlanır. Diğer türlü katılımınız 1 hafta sürer ve 1 Haftada sonuçlnmayan başvuruları iptal ederiz. Ayrıca 3 kez başvuru yapıp da başvurusunu bitirmeyerek mesajlara geri dönmeyenlerin başvurularını da kabul etmiyoruz.

Balonlamalarda dikkat ettiğimiz 3 şey var.

- Balonlar düzgün silinmiş mi. (Ekibe alım şartıdır)

- Yazılar Balon yapısına uygun yerleştirilmiş mi. (Ekibe alım Şartımızdır)
- Yazılar balonlara ortalanmış mı. (Ekibe alım şartımızdır)

DENEME SAYISI

Başvuruları tcctakimi@gmail.com adresine bekliyoruz. Oradan size gönderilecek deneme sayısını isteyin.

Unutmayın, ekip demek bir kişinin seçtiği sayıları yapmak ve size istemediklerinizi zorla dayatmak değildir, yada sadece kendi sayılarımı yaparım gerisi beni ilgilendirmez hiç değildir. Ekip olmak demek beraber sevdiğiniz işi yapmak demektir.

Ekibe yeni katılan arkadaşlara 2 seri bitirmeden kendi serilerini seçtirmiyoruz yoksa 2-3 sayı sonra elimizde kalmıyor. Ayrıca kimseyede devam eden seri seçtiyormuyoruz, ancak hikaye bazlı bölümler olabilir. Yani gidipde 40. sayıdan olan ve halen devam eden bir seriye sıfırdan başlarsanız ekip içinde herkes size çalışır, zaten bir süre sonrada canınız sıkılır ve o seri yarım kalır. Ama içleriden güzel hikayeleri seçerek yaparsanız hem siz bıkmzsınız hemde daha çok takipciniz olur.

Gelin sizde TççT ailesine katılın, hayallerimiz düşüncede kalmasın, el birliği ile gerçeğe dönüştürelim.