BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

T.Ç.Ç.T. 3 YAŞINDA!!!1 Nisan 2012 TççT,  Artifacts serisi ile yayın hayatına başladığında gerçekten cesaret ve azim isteyen bir iş yapmıştık.

Her seneki klasik açılışımızı yaptık :D

1 Nisan 2015 ve 2-3 ay dayanamazsınız dedikleri TççT 3 yaşına basıyor bu vesile ile banner’ımıza 3 yıldız koyduk.
Bizim için hem iyi hem de kötü bir yıl oldu, 3 yılda 719 sayı yayınladık neredeyse çok sevdiğimiz serilerin hemen hemen hepsini tamamladık araya da sizden gelen istekleri ekledik ama bu da kötü haberi beraberinde getirdi; o da yapacak seri bulamamak. Bu da bizim haftada 2 sayıya inmemize sebep oldu. Secret Wars ile biraz daha hareket katılacaktır o zamana eski hızımıza döneriz diye tahmin ediyorum. Zaten bu yazıdan diğer yazılarımızdan daha kısa olacak.

Hemen gelelim güzel haberlere…

Her sene olduğu gibi 1 Nisan - 30 Nisan arasında 3. Yıl etkinliğimize başlıyoruz. Bu sene biraz daha değişik bir etkinlik yapalım dedik.

Bu seneki etkinliğimizi film öncesi etkinliğimiz ile birleştirdik. 1 Mayıs da Ultron Çağı filmi gelmeden önce filmleri birbirine bağlayan ve Marvel tarafından resmi olarak listelenen ve filmi tamamlayan Tie-in’leri 1 ay boyunca tamamlayacağız. Böylece filmler arasında hiçbir boşluk kalmayacak. (Bu güne kadar film öncesi yayınladığımız sayılar bu listede yok, sadece eksik sayıları tamamlıyoruz.)

Şimdi çıkıpta falanca sayı yayınlandı diyenler olabilir. Geçen seneki bazı olaylardan sonra söylediğimiz gibi artık hiç kimsenin (yayınevleri hariç) yayınlayıp yayınlamadığına bakmıyoruz, bakarız gayet güzel ve kapaklı bir çalışma olmuş o zaman yapmayız ama gidipte bizim kapaklarımızı alıpda biz yaptık vs. gibi tuhaf mesajlar atanları pek kaaleye almadığımızı söyleyebiliriz.


Listemiz şu şekilde

Iron Man 2: Agents of S.H.I.E.L.D. (1 Sayı)

Captain America: First Vengeance (4 Sayı)

The Avengers Prelude: Black Widow Strikes (3 Sayı) 

Guardians of the Galaxy Prequel Infinite Comic (1 Sayı)

Agents of S.H.I.E.L.D.: The Chase (1 Sayı)

Age of Ultron Prelude (1 Sayı)

Bunların dışında da yanlışım yoksa 10 dan fazla sayı var, bu sayılar film aralarını tamamlamıyor, ama duruma göre onları da sonraki zamanlarda yapabiliriz.

Yani siz bir ay boyunca hem diziler hem filmler hem de cizgi romanlar ile aklınızda hiçbir eksik nokta kalmadan gönül rahatlığı ile MCU’yu izleyebileceksiniz. Yukarıdaki etkinlik çoğunuza yetersiz gelecektir ama biz bunu yapacağımızı çok öncelerden MCU için kronoloji oluşturacağımızı duyurmuştuk.

Şimdi gelelim 3. Yılda neler yapacağımıza.

3. yıl etkinliğimizde istediğini bulamayanları buraya davet ediyoruz. Böylece 2015 itibari ile yapacağımız etkinliklerin duyurusunu yapalım.

1-     Marvel Secret Wars Ana hikayesi ve bazı yan hikayeleri
2-     DC Convergence ve bazı yan hikayeleri (Sürpriz bir arkadaş ile beraber yapıyoruz siz de şaşıracaksınız J )
3-     Mayıs Ayından itibaren 26 sayılık Death of Wolverine etkinliği başlıyor.
4-     Thanos Saga (Infinty Gaunlet üçlemesi)
5-     Spiderverse
6-     Ant-Man Film öncesi etkinliği

Ve bunların dışında daha birçok yeni seri (hadi birtanesini söyliyim, Image Comics - Five Ghosts)

Yine yaz aylarında Motion Comics yayınımızı başlatmayı düşünüyoruz. (Yani TççT’nin yaz etkinliği)

Yine çizgiroman kaynaklı yazılarımız da devam edecek, arada sizlere sürpriz çekiliş ve hediyeler ile yine özel günlerde tam ciltler vermeye devam edeceğiz.
  
Evet şimdi sıra Genç TççT de.

Genç TççT de bazı yeniliklere gittik, merak etmeyin ekip kapanmadı aksine daha güçlü bir ekip oldu. Şimdi size sürpriz bir seri hazırlamakla meşguller. Genç TççT yapısı gereği TççT kurallarının dışında bir ekipdir yani haftalık yayın peryotları yoktur bu yüzden serileri bitince yayınlarlar. Size tavsiyem tetikte olun.

Acısı ile tatlısı ile 3. Yılımızı da bitirdik, bizimle olduğunuz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Umarım 4. Yılımızda da hep beraber oluruz.


TççT ile kalın.

TççT - Glint