BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

TççT Yeni Çevirmenlerini Arıyor
TççT ekibi olarak yeni çevirmen arkadaşlarımıza kapımızı açtık. Tek yapmanız gereken aşağıdaki sayının ilk 10 sayfasının çevirisini word dosyasına balonda yazdığı gibi Bold ve Italic kelimelere dikkat ederek yazmanız ve bize göndermeniz.

Bunun için ekibimizde devamlılığı sağlamak amacı ile Üniversite sınav sitresini atlatmış 19 yaş üstü olan DC hayranı balonlamacı arkadaşlar arıyoruz. Eğer liseyi bitirmediyseniz ve Üniversiteye girmek için hazırlanıyorsanız mesaj atmayın.

Çevirmenlerde dikkat ettiğimiz 3 şey var.

- Türkçeye ve Gramerlere hakim olmak. (Ekibe alım şartıdır)
- Bold ve Italik kelimelere dikkat etmek. (Ekibe alım Şartımızdır)
- Noktalama işaretlerine dikkat etmek. (Ekibe alım şartımızdır)

Başvuruları tcctakimi@gmail.com adresine bekliyoruz. Oradan size gönderilecek deneme sayısını isteyin.

Unutmayın, ekip demek bir kişinin seçtiği sayıları yapmak ve size istemediklerinizi zorla dayatmak değildir, yada sadece kendi sayılarımı yaparım gerisi beni ilgilendirmez hiç değildir. Ekip olmak demek beraber sevdiğiniz işi yapmak demektir.

Ekibe yeni katılan çevirmen arkadaşlara 3 seri bitirmeden kendi serilerini seçtirmiyoruz, yoksa 2-3 sayı sonra elimizde kalmıyor. Ayrıca kimseye de devam eden seri seçtirmiyoruz, ancak hikaye bazlı bölümler olabilir. Yani gidip de 40. sayıdan olan ve halen devam eden bir seriye sıfırdan başlarsanız ekip içinde herkes size çalışır, zaten bir süre sonrada canınız sıkılır ve o seri yarım kalır. Ama içleriden güzel hikayeleri seçerek yaparsanız hem siz bıkmazsınız hemde daha çok takipçiniz olur.

Gelin sizde TççT ailesine katılın, hayallerimiz düşüncede kalmasın, el birliği ile gerçeğe dönüştürelim.

Deneme Sayısı