BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

TççT Ailesi DC Hastası Baloncular Arıyor.
TççT ekibi olarak çok fazla DC serisi isteği alıyoruz. Ancak şöyle bir sıkıntı var ki aramızda DC'ye gönülden bağlı sadece 3 arkadaşımız var. Bu yoğun talep üzerine DC serileri için ciddi anlamda balonlamacı ihtiyacımız doğmaya başladı.

Bunun için ekibimizde devamlılığı sağlamak amacı ile Üniversite sınav sitresini atlatmış 19 yaş üstü olan DC hayranı balonlamacı arkadaşlar arıyoruz. Eğer liseyi bitirmediyseniz ve Üniversiteye girmek için hazırlanıyorsanız mesaj atmayınç

Balonlamalarda dikkat ettiğimiz 3 şey var.

- Balonlar düzgün silinmiş mi. (Ekibe alım şartıdır)
- Yazılar Balon yapısına uygun yerleştirilmiş mi. (Ekibe alım Şartımızdır)
- Yazılar balonlara ortalanmış mı. (Ekibe alım şartımızdır)

Başvuruları tcctakimi@gmail.com adresine bekliyoruz. Oradan size gönderilecek deneme sayısını isteyin.

Unutmayın, ekip demek bir kişinin seçtiği sayıları yapmak ve size istemediklerinizi zorla dayatmak değildir, yada sadece kendi sayılarımı yaparım gerisi beni ilgilendirmez hiç değildir. Ekip olmak demek beraber sevdiğiniz işi yapmak demektir.

Ekibe yeni katılan arkadaşlara 2 seri bitirmeden kendi serilerini seçtirmiyoruz yoksa 2-3 sayı sonra elimizde kalmıyor. Ayrıca kimseyede devam eden seri seçtiyormuyoruz, ancak hikaye bazlı bölümler olabilir. YAni gidipde 40. sayıdan olan ve halen devam eden bir seriye sıfırdan başlarsanız ekip içinde herkes size çalışır, zaten bir süre sonrada canınız sıkılır ve o seri yarım kalır. Ama içleriden güzel hikayeleri seçerek yaparsanız hem siz bıkmzsınız hemde daha çok takipciniz olur.

Gelin sizde TççT ailesine katılın, hayallerimiz düşüncede kalmasın, el birliği ile gerçeğe dönüştürelim.