BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Django - Zincirsiz 04 (Hielo&Comicrazy&AAD)


Çeviri: Hielo
Balonlama: Comicrazy
Redaksiyon: AAD

Django - Zincirsiz geçen sene başladığımız ama Sargon ve Scorpius'un ekipten ayrılması yüzünden bıraktığımız bir seriydi. Fakat son bir haftadır gerek blog mesajları gerekse mailler olsun dur durak bilmeyen istekler yüzünden tam manası ile bunaldık ve perşembeden beri gelen mesajları da yayınlamama kararı aldık. Üstüne üstlük gelen mailler azımsanmayacak kadar çoktu.

Başta tek bir kişinin isteği sansak da blog mesajlarının ip'lerini kontrol ettiğimizde Türkiye kaynaklı olması ve farklı şehirlerden gönderilmesi sebebiyle farklı kişiler olduğu ve isteklerin gerçek olduğu kanaatine vardık. 

TççT olarak her zaman takipçilerimizin isteklerini ön planda tuttuk ve bu doğrultuda seriye devam etme kararı aldık. Başlama tarihi olarak da pazar günü başlayacak olan yeni serimizin yerine Django - Zincirsiz'i başlatıp bitirme kararı aldık.

Django - Zincirsiz serisinde bugüne kadar emeği geçen Sargon ve Scorpius'a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Onlar olmasa bu güzel seriye hiç başlayamazdık. Umarım bu çalışmamız onların kalitesine ulaşır ve onların gösterdikleri bu esere yakışır bir şekilde bitiririz.

Herkese keyifli okumalar.
İyi Seyirler...