BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Yeni Spawn Filmi Dedikoduları


Geçtiğimiz yıl Image Comics kurucularından biri ve Spawn'ın da babası olan Todd McFarlane ile birlikte karakterin 20. yılını kutladılar. Tabii karakterin bu uzun geçmişi ve 20. yaşı devirmesi ile akıllara gelen ilk soru Spawn'ın tekrar beyaz perdede görünüp görünmeyeceği oldu. 
Spawn ilk olarak '97'de, baş rolde Michael Jai White'ın oyunculuğu ile sinemaya uyarlanarak New Line sinema şirketine 87 milyon dolar kazandırmıştır! (Yuh! Figürlerle, ıvır-zıvırlarla birlikte herhalde.) (Pardon pardon, brütmüş bu, net değil...)

Kanada'daki çizgiroman fuarında konuşan McFarlane ''Aslında son zamanlarda çizgiroman'ın sinema sektöründeki popülerliği üzerimizdeki baskıyı da arttırdı. Benden bu yıl sonuna kadar her şeyi oturtmam isteniyor. Yılbaşının ardından çekimleri başlatmayı düşünüyoruz.'' şeklinde beyanat vermiş.McFarlane çekimlerin 2,5 - 3 ay gibi bir sürede tamamlanacağı kanaatindeymiş. Dediğine göre bol özel efektli bir aksiyon filminden çok korku-gerilim tarzında, Spawn'a yaraşır bir eser olacakmış. Özel efekte yüksek bütçeler yatırmadan da mükemmel bir çizgiroman uyarlaması yapabileceklerini iddia ediyorlarmış. (Sonra Samanyolu'nun cehennem efektlerine döndürmesinler de işi.)Ayrıca McFarlane'in dediğine göre çizgiroman uyarlamalarına bayılan ve şu an da The Amazing Spider-Man 2'de Electro karakterine hayat veren aktör Jamie Foxx (Django Unchained, The Soloist, Jarhead) bu rol için de Todd'un kapı, telefon ve maillerini aşındırıyormuş.Oyuncu seçenekleri bununla da kalmayıp söylentilere göre birçok başarılı Hollywood oyuncusu gerek bizzat olsun gerek menajer vasıtası ile olsun mesaj gönderip projenin içinde olmak istediklerini iletmişler. McFarlane ise bu kadar ödüllü oyuncu arasında seçim yapmakta zorlanıp zaman istediğini ve birkaç ay içerisinde gerekli açıklamayı tüm kanallardan yapacaklarını duyurmuş.Hem düşük bütçeli bir yapım olacak diyorsun, hem de bir sürü ödüllü oyuncudan bahsediyorsun Todd dayı... Sence de biraz abartmıyor musun?

Kaynak: CBR & CA

-TopFury-