BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

WHEDON'NAMELER!Her ne kadar Marvel Studios yöneticisi Kevin Feige Avengers 2’de Quicksilver ve Scarlet Witch karakterlerinin de olacağını itiraf etmese de (Sürekli senaryonun, kadronun vb. şeylerin değişebileceğini söyleyip yalan ifadelerde bulunan arkadaş kendisi.) yazar ve yönetmen Joss Whedon karakterlerin kesinlikle görüneceğini onayladı.


İşin ilginç yanı, henüz sinematik evrende mutantlar ile ilgili hiçbir noktaya değinilmemişken bu iki mutant İntikamcıyı (Ki kendileri aynı zamanda baş mutant liderlerinden Magneto’nun çocuklarıdır.) ne şekilde dahil edecekleri. Whedon bu kökeni bozmayacağını, yine mutant olacaklarını ve yine Magneto’nun çocukları olacaklarını söylemiş. Üstüne bir de ‘’Belki de böylece sinematik evrende süper kahramanların ve mutantların birbiri ile tanışmasını başlatabiliriz.’’ demiş. Bunlar çok büyük vaatler bizim için Joss üstad.‘’Bu filmde her şey çok daha zorlu olacak. Henüz Dünya’nın yarısı bile İntikamcıları kabul etmiş değil. Bir de üstüne iki mutant üye gelecek. Yani kesinlikle işler biraz daha karışacak. İşin politik yanından kurtulamamışken bir de yine Dünya'yı kurtarmak zorunda kalacaklar. Peki diplomasiden sıyrılabilecekler mi?’’


Bunun dışında hayranları için büyük haber geliyor: Robert Downey Jr.’a Avengers 2 ve Avengers 3 filmlerinde Tony Stark rolünü tekrar canlandırması için teklif götürülmüş. Şu an anlaşma şartları üzerinde görüşülüyormuş. Whedon bütçeyi yüksek tuttuklarını çünkü RDJ rolü kabul etmezse akıllarında başka kimsenin olmadığını söylüyor. İki film ve bir cameo’luk anlaşma düşünüyorlarmış.

Yalnız sır şurada: Tony üçüncü filmde arc reaktörünü çıkardı, zırhlarını da havaya uçurdu. Whedon da özellikle ‘’Tony dönecek.’’ İfadesini kullanıyor. Yani göreceğimiz Tony mi olacak yoksa zırhına bürünecek mi belirsiz. Ancak çizgi romanlardan da aşina olduğumuz üzere, Tony’nin Demir Adam olması için reaktörüne ihtiyacı yok. Whedon da; ‘’Tony’nin Demir Adam’la işi bitti. Peki İntikamcılar çağırırsa hemen gelmez mi? ELBETTE GELİR!’’


Aktörün döneceği henüz kesinleşmemiş olsa da, Tony’nin dehası ile var olacağını ve hatta kriz durumunda yine zırhına bürünebileceğini görmek güzel.


Son olarak Agents of S.H.I.E.L.D. dizisi ile ilgili konuşan Whedon; ‘’Filmlerle ilgili çok fazla bağ beklemeyin. Elbette ara ara Cameo’olar olacak. Özellikle filmler vizyona girmeden önce bir iki sürpriz görebilirsiniz. Ancak bu daha çok, pek fazla ortada göremediğimiz S.H.I.E.L.D. ajanlarının dış dünyada neler yaptıklarını, ne gibi fayda sağladıklarını bizlere gösterecek. Sloganımız belli: Kahraman olmak için süper olmaya ihtiyaç yoktur!

Kaynak: SpinOff & IGN

-TopFury-