BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

MARVEL SOY AĞAÇLARIKahramanlar geliiiiir, kahramanlar gider. Marvel'da bunlardan onlarcasına sahip. Öyle çoğaldılar ki bir yerde ipin ucunu kaybediyor insan. Eğer bir soy ağacı oluşturulsaydı, nasıl olurdu dersiniz?

Galiba şöyle:

Mesela İntikamcılar'ı ele alalım. Her ne kadar ekip üyelerinin aralarında kan bağı olmasa da onlar bir aile. İşte dostuyla düşmanıyla, soyuyla sopuyla İntikamcılar aile ağacı:X-Men'lerde ise durum daha farklı. Onlar direkt olarak genlerden birbirine bağlı. Aynı ırkın üyeleri. İşte genel hatları ile X-Men aile ağacı:Ve son olarak, eğer aile ağacından bahsediyorsak gerçek bir aileden söz etmeden asla olmaz. Onlar çizgiromanlardaki ''Aile'' kültürünü ilk oluşturan ve yıllardır buna örnek olacak şekilde değerlerini koruyan bir grup. Onlar... fazla söze gerek yok..:Son olarak eklemek istediğimiz bir şey daha var: Kafanız mı karıştı? DAHA ÇOK ÇİZGİROMAN OKUYUN! :)

-Nireng-