BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

X-Men: Days Of Future Past Dedikoduları
Filmin yönetmeninden bizzat sızıntı!

Geçen yıl Twitter’da hesap açtığından beri yönetmenimiz Bryan Singer sosyal medyada pek aktif. Yalnız o kadar aktif ki çoğu zaman projeleri ile ilgili açıkları kendisi veriyor. Umarız ki bu boş boğazlığı yüzünden işinden olmaz!
Geçen ay kendisi, yeni filmde oyuncu Daniel Cudmore’un "Colossus" olarak döneceğini müjdelemişti. X-Men hayranlarını bu haber çok sevindirdi, çünkü en nihayetinde 4 filmdir göremediğimiz Colossus’un heybetli cüssesini görebileceğiz.


Bununla beraber sevgili yönetmenimizin şu an için oluşturdukları kadroyu bizlere alenen sunduğu bir pano fotoğrafı da var:


Fotoğraftan görebildiğimiz kadarı ile Hugh Jackman, Halle Berry, Jennifer Lawrence, Peter Dinklage, James McAvoy, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Patrick Stewart, Ian McKellen, Anna Paquin, Ellen Page, Shawn Ashmore, Omar Sy ve Daniel Cudmore kesin. Filmimiz biraz geçmiş ve gelecek arasında git-gelli bir film olacağından karakterlerin hem genç hem yaşlı formlarını izleyeceğiz. Tabi izleyeceğimiz oyuncuların da eski filmlerdeki ile aynı karakterleri canlandıracak olmaları hem seride bir bütünlük sağlayacak hem de biz izleyicilerin gözlerini yadırgatmayacak bir seçim olmuş. Sevindik. Tabi Wolverine için yine Hugh Jackman tercih edileceği kesin! 

Bu arada, Game Of Thrones ile zirveye çıkan kardeşimiz Peter Dinklage’ın hangi karakteri canlandıracağını bileniniz var mı?

Her neyse, yönetmenimiz Singer son olarak şu tweeti atmış: ‘’Her canavar insan kılığına bürünebilir; ama en iyisi bir canavar kılığında bir insanın yüreğine sahip olmaktır!’’ Peki sizce bu söz kim ile ilgili olabilir? Elbette ki Beast! Zira yönetmenimiz beraberinde şu resmi de paylaşmış:


X-Men: First Class filminde karakterimizin gençlik yıllarını ve dönüşümünü bizlere canlandıran oyuncumuz Nicholas Hoult idi. Tabi kendisini oyuncu panosunda göremiyoruz. Bununla beraber filmin zaman kurgusunu ele alacak olursak Beast rolünü X3: Last Stand filminde canlandıran Kelsey Grammer da alabilir ancak Singer’ın paylaştığı resimdeki Beast ise hala genç duruyor. Yine de ne olursa olsun, kurgudan anlayacağımız o ki tek tip bir Beast görmeyeceğiz.

X-Men’in başarısızlığa uğradığı ve mutant ırkının yok olmak üzere olduğu, Sentinel adı verilen dev gözcü robotların kontrolü ele aldığı bu post-apokaliptik Marvel filmi için verilen vizyon tarihi 2014 yazı.

Son olarak, şakacı yönetmenimiz Singer, 1 Nisan'da attığı tweetde (bu adamın Twitter'dan başka işi gücü yok mu?) filmde Dazzler olması için Lady Gaga ile anlaştığını söyleyerek bize kısa süreli bir kalp krizi de geçirtmişti.

Ehe! Şakanı sevsinler :)
-TopFury-