BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Marvel Cephesinden Flaş Haberler!
Marvel sinematik evreni ve aşamalarla ilgili açıklamalar gelmeye devam ediyor, ama bu sefer bizi bilgi yağmuruna tuttular sanki.
SCARLET WITCH VE QUICKSILVER MI YOKSA?Biz Iron Man 3'ü bekleyeduralım, film İngiltere'de galasını yapıp gösterime girdi. Marvel Phase 2 genel koordinatörü Joss Whedon da tabi ki kırmızı halıdaydı.Avengers 2'nin senaryosunu bitirdiğini ve oyuncularla görüşmeye başladığını söyleyen Whedon film hakkında bir de ipucu verdi:

"İki karakterimiz var, çizgi romanlarda da en sevdiğim karakterlerden. Bir kız kardeş- erkek kardeş göreceğiz."

Avengers' mı yoksa X-Men'e mi ait olduklarına karar verilemeyen ve bu yüzden ne Fox'un ne de Marvel Studios'un bulaştığı Scarlet Witch ve Quicksilver konusunda görünen o ki elini hızlı tutan kazanacak. Whedon'ın söyleminden de tahminimiz bu yönde. 

Peki olası başka kardeşler kim?

Ta Captain America: The First Avenger filminde temeli atılıp Avengers'la son erdirilmiş gibi gözüke Teserract hikayesi devam edecekse, ya da HYDRA'yı Captain America filminden sonra yeniden devreye sokmak istiyorsa  Andreas von Strucker ve Andrea von Strucker kardeşleri, "Fenris"i ortaya çıkarabilir.

Hem Thor: The Dark World hem de Avengers 2'nin çekileceği yer olan İngiltere düşünülürse bu iki kardeş Captain Britain ve Psylocke olabilir mi? Tabi Psylocke'un telif hakkı hangi şirkette bilmiyoruz.

Bunun yanında Geek ilahı Joss Whedon ağzını açtıkça susmayı da bilmedi. Önümüzdeki sonbaharda başlayacak olan Agents of S.H.I.E.L.D. (evet, resmi adı bu oldu dizinin) dizisinde Ajan Coulson'un Avengers'taki durumundan nasıl kurtulduğuna dair tatmin edici açıklamalar olacağını da söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Ajan Coulson rolündeki Clark Gregg de bir Natasha Romanoff (Black Widow) filmi olabilme ihtimalinden bahsediyordu ama sadece o kadar. Başka hiçbir bilgi yok bu konuda.ARTIK IRON MAN YOK MU?GeekNation sitesinden Kevin McCarthy'nin Iron Man 3 ekibiyle yaptığı röportajda Gwyneth Paltrow bir an için ağzından lafı kaçırdı:

"Iron Man 4'ün çıkacağını düşünmüyorum. Sanırım Iron Man'le işimiz bitti."

Robert Downey Jr. için Marvel ile daha fazla filme imza attığı yönünde iddialar var ancak bu konuda bir bilgi yok şu an için. RDJ'nin bu filmle beraber kontratının biteceğini biliyorduk ama Avengers 2'de de yer almayacak gibi duruyor. Avengers 2 senaryosunu bitirdiğini söyleyen Joss Whedon, daha kontrat imzalamamış Downey'nin Iron Man'i oynayıp oynamayacağı konusunda hiçbir şey demedi.

Belki de karakterle gerçekten işleri bitmiş de olabilir. 3 Mayıs'ta Iron Man 3 filminde öğreneceğiz bunu artık.

CEHENNEM MUTFAĞININ HIRÇIN DELİKANLISI YUVAYA DÖNDÜ!Yukarıdaki haber şeridinde gümbür gümbür duyurduk ama kaçıranlar ve Daredevil'in Fox'un elinde cacığa dönmesinden endişelenenler olabilir. Üzülmeye gerek yok. Koruyucu Meleğimiz Daredevil, Marvel Studios'ta artık.

Fox, karakteri Marvel'a teslim etmeden önce bir film daha yapmayı planlıyordu ama sahibine emanet etmenin daha mantıklı olacağını düşünmüşler.

Her ne kadar Aşama 2'de bir Daredevil filmi düşünülse de bu konuda resmi hiçbir açıklama gelmedi. Büyük ihtimalle 3. aşamaya kalacak ya da bağımsız bir film olacak. Daha bilmiyoruz.

X-MEN: DAYS OF THE FUTURE PAST ya da GENİŞLE BABAM GENİŞLEHer gün kadrosuna yeni bir mutant eklenen Yeni X-Men filmine 2 takviye daha var. Lucas Bishop ve Warpath!

VE 23 NİSAN HEDİYESİ THOR: THE DARK WORLD FRAGMANI:

Nihayet Thor'un devam filmine ait ilk fragman. Görünen o ki Jane Foster "Sevgilinin ailesiyle tanışma" gerginliğini tanrısal boyutta yaşayacak. Fragman'da Jane'e ters bir bakış atan Lady Sif de var. İlk filmde Thor'la kanka seviyesinde takılırken, böyle bir değişikliğe gidilmesi belki de 3. filmde nihayet Thor ve Lady Sif'i karı-koca olarak görmemizi sağlayabilir. Bunların yanında İlk filmde en büyük kavgayı Asgard'ın"Tost Makinesi" ile yapmaları dikkatleri çekmiş olacak ki sağlam bir meydan savaşı, kara elflerle kıran kırana bir mücadele bizi bekliyor. Veee fragmanın en güzel sürprizi: Hile ve bilumum şarlatanlık tanrısı Loki! Eğer dikkat ederseniz Thor-Avengers-Thor: The Dark World sıralamasında Loki'nin saçları sürekli uzamakta (ya da hiç kesilmiyor). Buradan anlayacağımız, Odin çocuğa "saçları 3'e vurdurtan baba" g
addarlığıyla yaklaşıyor ve Loki de baba ocağından kaçar kaçmaz saçları salıyor. Evet, son kısım baya alakasız oldu fragman ve konudan. Buyurun: