BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

MARVEL Aşama 2'ye İlk Bakış!

Bahsi geçen Box-Set. Gel de ağlama.
Marvel Cinematic Universe: Phase One - Avengers Assembled  (Marvel Sinema Evreni: Aşama Bir - İntikamcılar Toplanıyor) Box-Seti çıkmak üzere. Setin, iştah kabartıcı olduğunu söylemeye gerek yok. Fakat asıl heyecanlandıran kısmı ise yanında gelen küçük bir kod. Şu siteye girebilmenizi sağlayan kod da setin içinde. Peki, ne var bu sitede? 
Aşama 2'ye ait konsept çalışmaları, set fotoğrafları ve ilk defa duyduğumuz bilgiler! Fazla uzatmadan çalışmalara geçelim:

Geçtiğimiz günlerde internete düşen Ant-Man teaser fragmanda gördüğümüz kıyafete daha net bir bakış açısına kavuşuyoruz. Şu haliyle, zırh kesinlikle fragmandakinden daha güzel duruyor. 


Evet, yanlış görmüyorsunuz, karşınızda Falcon! Captain America 2 filmiyle ilgili bugüne kadar tek bildiğimiz Winter Soldier hikayesini işleyeceğiydi. Onu da zaten filmin adı sayesinde biliyorduk. Bu yeni konsept çalışmasında Falcon'un da filmde olacağını görüyoruz.
Cap'in arkasındaki Helicarrier'den de anlaşılacağı gibi filmde S.H.I.E.L.D. da etkin olacak. (Yok, cidden 2 resme bakarak demiyorum bunu :) ). Kaptanımızın günümüzde sevdiceği S.H.I.E.L.D. ajanı Sharon Carter da filmde yer alıyor. Umarız bu 2. film Captain America sevenlerini memnun eder.


Ve karşınızda Winter Soldier! Rusların 2. Dünya savaşından beri birçok gizli görevde kullandığı ölüm makinesi. Peki, Winter Soldier aslında kim? Eh, artık pek spoilerlığı kalmasa da bu bilgiyi biz vermeyelim. 


Evet, sibernetik kol da unutulmamış. Ayrıca bu resimde "Pazara bile kalkanla giden Captain" havası almadıysam ne olsun.


Kadrosu yeni yeni şekillenmeye başlayan Guardians of the Galaxy'de şu an için tek alabildiğimiz şey konsept çalışması zaten.


Cidden, komik gelebilir, saçma gelebilir. Ama Rocket Raccoon cidden keyifli bir karakter. Star Wars'taki Ewoklar gibi izlerken sinir krizine gireceğiniz bir karakter değil. 


Bir uzay gemisi (Hadi ya?). Ama biraz dikkat edersek Helicarrier'lerin üst modeli gibi duruyor sanki. 


Veeee set görüntüleri! Huzurlarınızda sırtındaki ipiyle, Thor:


Karanlık Elfler ve efendileri Malekith ile mücadelesini izleyeceğiz Şimşek Tanrısının.


Evet, evet, Jane Foster da paketle birlikte geliyor. Asgard'a kadar teslim garantili. 30 dakika içinde kapınızda olmazsa balkondan hep beraber horoz dövüşü izliyoruz.


Asgard'a baskın yahut "bu kadar efekti nasıl yapıyorlar, aga?"
Savaşlar, çatışmalar, çekicini ya da annesini kaybedip pazarda ağlayarak dolaşan Thor. Evet, bu film güzel olacak gibi. Ama şaka maka koskoca Lady Sif'i, Thor'un kankası diye tanıttılar ya artık, daha kızacak kelime kalmıyor geriye.Bu üstteki iki resmin ise nereye ait olduğu bilinmiyor. Avengers 2 mi? Bilmiyoruz.

Aşama 2, Mayıs'ta Iron Man 3'ün başlamsıyla gümbür gümbür geliyor. Sizi en çok heyecanlandıran film hangisi?

-Enygma-