BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Ant-Man: Deneme 1-2 Deneme 1-2!Geçtiğimiz yıl San Diego Comic Con'dan bomba bir haber düşmüştü internete. 2015'te gösterilmesi planlanan Ant-Man filminin bir deneme videosu paylaşılmıştı. Ne yazık ki geçen seneden beri internette bu video ile ilgili hiçbir veriye rastlayamamamızın yanında haberin gerçekliğine olan inancımız da kaybolmaya başladı haliyle.
Bilin bakalım neler oldu?
Ant-Man'in demo videosu yine internette dolanmaya başladı! Shaun of the Dead, Scott Pilgrim vs. the World gibi filmlerin yönetmeni olan Edgar Wright'ın elinden çıkacak film, Marvel sinematik evreninin üçüncü aşaması kapsamında Avengers 2 çıktıktan sonra gösterime girecek.

İşte karşınızda Pym parçacıkları adını verdiği tozlarla büyüyüp küçülebilen bilim adamı Hank Pym'in sinema evrenine yansıması:Not: Marvel, bu konunun üstüne çok düşüyor. Yani videoyu yarın ve ya öteki gün silinmiş olarak bulabilme ihtimaliniz var. Yayabildiğiniz kadar yayın o zamana kadar! :)


-Enygma-