BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

Adam West'in Batman'i Çizgi Roman Olarak Dönüyor!


Bayanlar ve baylar, Batusi dansı yapmaya hazır olun!


DC Comics, 1966-68 arasında ABC kanalında yayınlanan ve Batman çizgi romanlarını iptal etmenin eşiğinden çeviren Adam West ve Burt Ward'lı Batman dizisini çizgi roman olarak döndüreceğini duyurdu. İlk olarak dijital yayını düşünülen serinin yazarı Jeff Parker (Spider-Man: 1602) ve ilk sayısının çizeri ise Jonathan Case (The Creep, Green River Killer) olacak. Serinin kapaklarını Mike Allerd (Madman, FF vol.2) hazırlayacak.

Batman '66 ismindeki seri bu yaz başlayacak ve diziye oldukça benzer olacak. Her hafta başka bir kötü ile karşılaşacak dizideki gibi. Tabi bunlara Catwoman, Riddler ve elbette Joker de dahil. Dijital olarak yayınlandıktan sonra aylık basımı yapılması planlanıyor.Bu retro serinin teaser çalışmaları yapılmaya başladı bile. 1966'daki dizide makyaj yapılırken bıyıklarını kesmeyi reddeden ve Joker'i canlandıran Cesar Romero bile aynı haliyle yer alıyor.Diğer teaserlar da şu şekilde:


Adam West'in absürt Batman'ini sevenler için bu yeni serinin tam bir hazine olacağı kesin.

Kaynak: IGN

-Enygma-