BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

SAVAGE HAWKMAN İPTAL EDİLDİ!DC Comics, bizim de çevirisine devam ettiğimiz Savage Hawkman serisini iptal ettiğini duyurdu. Arizona Çizgi roman Fuarındaki DC bölümünün yaptığı açıklamada Yeni 52’nin serilerinden olan dizinin iptal edildiği söylendi.

Hawkman serisi ‘’New52’’nin başladığı zaman ilk çıkan serilerden biriydi. Ancak şirket satışlardan bir türlü istedikleri rakamı alamadıkları için diziden tatmin olmadıklarını vurguladı. Bir de çizer Rob Liefeld’in beklenmedik çekip gidişi de olaya tuz biber ekmiş. Merkez ofisten kesin bir açıklama gelmese de, fuar bölümünün kendi başlarına hareket etmeyeceğini var sayıyoruz.

Bunun dışında ‘’I, Vampire’’ ve ‘’Flash’’ serileri için de farklı planları olduklarını söylemişler. Hayırlısı diyoruz.

Hala devam eden macerasının nasıl sonlanacağı belirlenmemiş. Biz sizlere en son 7. Sayıyı sunmuştuk. DC’nin bu hareketi üzerine biz de Hawkman için projeyi bitirme kararı aldık. Buradan duyuralım madem; 8. Sayı ile macerayı sonlandırıp, 0 numaralı sayı ile de karakterin orijin öyküsünü verip bu seriyi de tamamlıyoruz arkadaşlar. 

-TopFury-