BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com

TççTakımı Çeşitli Alanlarda Görevlendirilecek Ekip Arkadaşları AlacaktırEkibimize ismini belirtmediğimiz Fantastik Dörtlü projemize, Frankofon ve yeni serilerimiz için Balonlamacı ve Çevirmen alımı yapılıcaktır.

Program takvimini aksatmayacak
Ekip çalışmasını seven ve maillerdeki geyiklere katılabilecek
Başka çevir ve balonlama gruplarına üye olmayan (devamlılığın sağlanması açısından)
Başladığı işi bitirebilen
Balonlama kabiliyetine güvenen

Ayrıca çeviri ve balonlama dışında cizgiroman dünyasındaki haberleri derleyip toplıycak ingilizceye sahip ve blog tasarımlarından anlayan arkadaşlar alınacaktır.


Başvuruları tcctakimi@gmail.com adresine yapabilirsiniz.

Burada maillere katılmak çok önemlidir. Biz bir forum değiliz ekibiz, yani canım sıkılınca kafama göre giderim diye düşünerek başvuru yapmayın. Maillere katılmayıp bir günaydın mesajına bile cevap vermeye tenezzül etmezseniz bizde aramızdamısınız değilmisiniz bilemeyiz buda demek ki ekip olarak çalışmayı sevmiyorsunuz demektir.

Ayrıca ekip demek önüne sayı konulucak illede onu yapıcan seçme şansın yok demek degildir, sevdiğin seriyi yaparsın, cevirisinin yada balonlamasının yapılmasını istediğin serileri ekipdeki diğer arkadaşlar ile konuşarak ortak çalışma yaparsın.

Lütfen başvurularınızı yaparken yazdıklarımı okuyup ben yapabilirim dedikten sonra başvuru yapınız.