BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz sorular olursa ve ya bizimle iletişime geçmek isterseniz, işte iletişim adresimiz:

tcctakimi@gmail.com


TÇÇT Grupları olarak çevirmen ve balonlama yapacak arkadaşlara kapımızı açtık!

 Çok ağır şartlarımız yok..: Her ne kadar akıl yaşta değil başta olsa da, geçmiş deneyimlerimizden ötürü liseyi bitirmiş ve ekip muhabbetlerine katılabilecek, ekip ruhunu yansıtabilecek arkadaşlara aramıza hoş geldiniz diyoruz. Unutmadan genelde sorulan ne kadar para veriyorsunuz ya da benzeri sorular için buranın gönüllülük esasına dayalı bir ekip olduğunu belirtmek isteriz. :)

Çevirmen Alımı:

Aşağıdaki sayıyı indirip ilk 10 sayfasının çevirisini Word dosyası halinde tcctakimi@gmail.com mail adresine gönderin ve biz de hemen size dönüş yapalım.

Deneme Sayısı


Not: 1 hafta içinde tamamlanmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Buna önceki başvurularda sayı isteyip gönderemeyenler de dahildir.

Balonlamacı Alımı:

Balonlama yapmak isteyen arkadaşlar da herhangi bir çalışmalarını yine tcctakimi@gmail.com adresine gönderirlerse onlara geri dönüş yaparız.

Balonlama yapmayı bilmeyen arkadaşlar aşağıdaki Darkopal Derslerinden öğrenebilirler.

http://www.youtube.com/watch?v=zLKuD9DzgCM

Grafiker Alımı:

En önemli ilanı en sonda, genç TççT ekibi için kapak ve iç sayfaların grafik uygulamalarını yapacak arkadaş arıyoruz. Yaptığınız denemeleri tcctakimi@gmail.com adresine yollamanız yeterli.

Çizer Alımı:

Çizim yeteneği olan arkadaşlar, yaptığınız 1 sayfalık kısa bir hikaye vs. varsa bize gönderin. Yeni oluşumların içine siz de katılın. Sizleri tcctakimi@gmail.com adresine bekliyoruz.

WebMaster alımı:

Yeni kurulacak bir site için tecrübeli Webmaster arıyoruz. Başvurular için tcctakimi@gmail.com adresine bekliyoruz.

Unutmayın, ekip demek bir kişinin seçtiği sayıları yapmak ve size istemediklerinizi zorla dayatmak değildir, ya da sadece kendi sayılarımı yaparım gerisi beni ilgilendirmez hiç değildir. Ekip olmak demek beraber sevdiğiniz işi yapmak demektir, bu nedenle 26 aydır sizinleyiz ve 21 kişilik büyük bir aile olduk.

Gelin siz de TççT ailesine katılın, hayallerimiz düşüncede kalmasın, el birliği ile gerçeğe dönüştürelim.